Uwaga, uwaga !

Karolina Guzik

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy II na zebranie podsumowujące obserwacje, które odbędzie się w środę 20.11.2019 r.  o godz. 16.15

Iwona Mildner, Urszula Osiakowska

Zebranie grupy IV podsumowujące obserwacje odbędzie się dnia 21.11.2019r. (w czwartek) o godz. 16.00

serdecznie zapraszają Rodziców   nauczycielki:

Beata Jurkowska i Agnieszka Sendler

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

19 listopada 2019r. o godz. 9.10 odbędzie się w przeszkolu  dla dzieci przedstawienie - bajka w wykonaniu aktorów teatru KALEJDOSKOP.

ZAPROSZENIE DLA RODZICOW DZIECI Z GRUPY III

We wtorek 19 listopada br. o godz.16.00 odbędzie sie zebranie z rodzicami podsumowujące wstępną obserwację pedagogiczną w sali grupy III

Serdecznie zapraszamy.

Monika Siwek, Izabela Chorążak

Serdecznie zapraszam Rodziców dzieci z grupy I na zebranie podsumowujące obserwacje, które odbędzie sie 21.11.2019 r.

( czwatek) o godz. 16.00

Anna Waszkieiwcz

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy do udziału w patriotycznych spotkaniach związanych z obchodami Święta Odzyskania Niepodległości w grupach starszych:

IV- 14.11.2019 r. o godz.15.00

V -  21.11.2019 r. o godz.14.30

VI - 21.11.2019 r. o godz.15.00

Nauczycielki gr. IV, V i VI

Świętujmy wspólnie Święto Niepodległości!

W odpowiedzi na apel Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego  serdecznie zapraszamy  wszystkie grupy do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” .

W piątek,  8 listopada o godz. 11:11 spotkamy się w grupie IV, aby wspólnie odśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”

Prosimy Rodziców o ubranie dzieci /w miarę możliwości/ na biało, czerwono lub na biało –czerwono..

Zapraszamy dzieci na zajęcia z ceramiki

W najbliższa środę tj. 6 listopada odbędą się zajęcia z ceramiki w grupach :

·         V od godz. 9-10.30,

·         IV od godz. 10.30-12.00

W piątek: 8 listopada zapraszamy na ceramikę :

·         grupa VI od godz. 9.00-10.30,

·         grupa II od godz.10.30-12.00

We środę 13 listopada z gliny lepić będą dzieci z grup:

·         I od godz. 9.00-10.30,

·         III od godz. 10.30-12.00

Zapraszam Bożena Woźnica

Złote myśli i sentencje ekologiczne-Listopad

Ziemia nie jest spadkiem po twoich rodzicach, lecz spuścizną dla twoich dzieci.

Anonim

Gratulacje!

Bardzo nam miło poinformować, że nasze koleżanki Pani Agnieszka Sendler i  Pani Joanna Strug-Jachym dołączyły do grona pedagogów wyróżnionych i docenionych za swoją pracę przez Prezydenta Miasta Krakowa. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jaka miała miejsce w Urzędzie Miasta, odebrały nagrodę za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej oraz sukcesy w wychowaniu dzieci.

Serdecznie gratulujemy naszym koleżankom, życzymy owocnej pracy z dziećmi,

oraz kolejnych lat obfitujących w sukcesy zawodowe.

Dyrektor, nauczycielki i pracownicy Samorządowego Przedszkola nr 177

ZDJĘCIA

Informujemy Rodziców, że w poniedzialek 28 października br. od godz. 9.00 wykonywana będzie dzieciom jesienna sesja fotograficzna oraz zdjęcia do kalendarzy.

AKCJA WSPIERANIA PRZEDSZKOLA

Zachęcamy Państwa do przystąpienia do akcji wspierania naszego przedszkola!

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego zaprasza na bezpłatne szczepienia dla dzieci przeciw zakażeniom meningokokowym, pneumokokowym i wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV. Szczepienia realizowane są w ramach Programu Profilaktyki Zdrowotnej, finansowanego z budżetu miasta Krakowa.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www: portaledukacyjny.krakow.pl w zakładce AKTUALNOŚCI

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Rodzicom  i Dzieciom za pamięć, życzenia oraz miłe niespodzianki z okazji                       Dnia Edukacji Narodowej. Jest nam bardzo miło, że doceniacie  wkład naszej pracy w opiekę, wychowanie i kształcenie Waszych dzieci.

Dyrekcja przedszkola, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy VI

17.10.2019 r.- 18 dzieci z grupy VI weźmie udział w konkursie na najpiękniejszego krakowiaka tańczonego przez starszaki. Jubileuszowy konkurs odbędzie się w MDK na os. Górali w Nowej Hucie. Wyjeżdżamy autobusem 139 o godz. 8.20 po wcześniejszym śniadaniu. Wracamy do przedszkola na obiad. Dzieci, które biorą udział w występie mogą zabrać ze sobą mały napój i coś na przekąskę.

Z całego serca życzymy dzieciom sukcesu, miłych wrażeń i nowych, dobrych doświadczeń!

Bożena Woźnica i Joanita Łanecka

ŻYCZENIA

Złote myśli i sentencje ekologiczne - Październik

"Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi. Cokolwiek przydarzy się Ziemi, przydarzy się człowiekowi. Człowiek nie utkał pajęczyny życia – jest on niteczką w tej pajęczynie. Jeżeli niszczy więc pajęczynę, niszczy samego siebie."

Wódz Seattle