Złote myśli i sentencje ekologiczne - Styczeń 2020r.

Każdy dzień traktuj jak Dzień Ziemi!!!

Ponieważ.......

„Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie

zatruta i zginie ostatnia ryba – odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy”.

przysłowie indiańskie

INFORMACJA DLA RODZICÓW dotycząca zbierania baterii

Przypominamy Rodzicom, że nasze przedszkole uczestniczy w programie edukacyjnym "Pan Bateryjka" organizowanym przez MPO Kraków. W zamian za zgromadzoną odpowiednią ilość zużytych baterii                ( przelicznik 2kg na jedno dziecko) przedszkolaki będa mogły wyjść do kina.

Zgodnie z regulaminem programu  gromadzimy zużyte, nieuszkodzone baterie typu "paluszki", R20, płaskie, okragłe do zegarków. NIE PRZYNOSIMY BATERII WIĘKSZYCH NIŻ TYPU R20, AKUMULATOROWYCH, Z TELEFONÓW, SMARTFONÓW, KOMPUTERÓW PRZENOŚNYCH. Zużyte baterie prosimy przynosić do swoich grup.

ŻYCZENIA

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Rodzice dzieci z grupy VI

Dnia 18 grudnia tj. środa o godz. 9.15 grupa VI wychodzi do Szkoły Podstawowej nr 77 na os. Złotego Wieku na zajęcia o tematyce świątecznej. Zajęcia potrwają do godz. 11.30.  Planowany powrót ok. godz. 12.00. Proszę przyprowadzić dzieci do godz. 9.00. Dziękuję. Bożena Woźnica.

ZAPROSZENIE DLA RODZICOW DZIECI Z GRUPY III

ZAPROSZENIE DLA RODZICOW DZIECI Z GRUPY II

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

9 grudnia o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu aktorów Teatru Bajka z Nowego Sącza.

Złote myśli i sentencje ekologiczne - Grudzień

Ekologia i ochrona środowiska to (…) nie tylko wielki przemysł, kopalnie i huty. To także Twoje i moje codzienne gesty, to Twoja i moja kuchnia, łazienka, garaż, ogród. To wybór przez Ciebie i przeze mnie środków komunikacji, sposobu spędzania wolnego czasu i taka ochrona środowiska zaczyna się najbliżej: w tym pokoju, mieszkaniu, domu.

Eryk Mistewicz

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

WYCIECZKA GRUPY III

9 grudnia 2019 r. dzieci z grupy III będą uczestniczć w wycieczce przedmiotowej (ekologicznej) do Miejskich Wodociągów przy ul. Ksiecia Józefa. Tam wezmą udział w interaktywnym przedstawieniu pt: "Wędrująca kropelka".

Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci  do przedszkola, gdyż w  tym dniu śniadanie przewidujemy o godz. 7.45. Wyjazd autokarem o godz. 8.15, powrót ok. godz. 11.00.

Monika Siwek, Izabela Chorążak

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

ZAPROSZENIE DO KONKURSU

Szanowni Rodzice dzieci z grup V i VI,

Serdecznie zapraszamy, 3 grudnia 2019 r. o godz. 16.30, do sali grupy VI na zebranie dotyczące tematyki gotowości szkolnej dzieci 6-letnich. Zebranie rozpocznie spotkanie z psychologiem Patrycją Walczyk oraz z nauczycielkami pobliskich szkół podstawowych. W dalszej części zebrania zaprosimy rodziców na spotkania z wychowawcami grup podsumowujące wstępne obserwacje i diagnozę pedagogiczną Państwa dzieci.
                                                          Nauczycielki grup V i VI

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy III na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w środę  27.11.br.        o godz. 10.30.

Dzieci i panie z grupy III

Uwaga, uwaga !

Karolina Guzik

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy II na zebranie podsumowujące obserwacje, które odbędzie się w środę 20.11.2019 r.  o godz. 16.15