Już po feriach zapraszamy na Bal Przebierańców

2 lutego

Wyjście dzieci z grupy "Myszki"

1 lutego
3 lutego tj. piątek, dzieci z grupy Myszek jadą MPK do Multikina. Wyjście z przedszkola ok. 9.15, powrót na obiad. Zabieramy plecaczki z małą przekąską i piciem.

Bożena Woźnica

Wyjście grupy "Zajączków"

24 stycznia

W dniu 26 stycznia  tj. w czwartek dzieci z grupy "Zajączków” odwiedzą bibliotekę na os. Tysiąclecia, gdzie będą uczestniczyć w krótkich zajęciach z panią bibliotekarką. Spotkanie odbędzie się w godzinach 10.00-11.00.

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka

8 stycznia

BW

Wyjście grupy "Myszek"

2 stycznia 2023

W dniu 5 stycznia dzieci z grupy "Myszek" odwiedzą bibliotekę na os. Tysiąclecia. Podczas godzinnego spotkania zaplanowanego w godzinach 9.00-10.00,  "pomyszkujemy" po  pomieszczeniach biblioteki, poznamy zasady wypożyczania książek oraz będziemy uczestniczyć w krótkich zajęciach. Z przedszkola wychodzimy ok. 8.30. Powrót do przedszkola ok. 10.30.

Bożena Woźnica

WITAMY NOWY 2023 ROK!

29 grudnia

22 grudnia

Życzenia świąteczne

21 grudnia

7 grudnia

7 grudnia
W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje wirusowe, które często kończą się hospitalizacją,  prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci chorych.
Z niepokojem obserwujemy  przychodzące  przedszkolaki z objawami różnych infekcji, w tym katary, kaszel, podwyższona temperatura, bóle brzucha, wymioty czy biegunka. W warunkach przedszkolnych takie infekcje bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Dzieci z objawami chorobowymi nie powinny uczęszczać do przedszkola. Taki komunikat słyszymy od wielu rodziców obawiających się o zdrowie swoich dzieci. Ze swojej strony staramy się zapewnić w przedszkolu higieniczne warunki, dlatego ze zwiększoną częstotliwością myte i dezynfekowane są zabawki i sprzęt przedszkolny a sale są ozonowane. Niestety okazuje się, że jest to niewystarczające ponieważ zachorowań jest coraz więcej i wiele z nich wymaga leczenia szpitalnego.
                          Dbajmy wspólnie o zdrowie wszystkich przedszkolaków

Dyrektor Iwona Mildner

Informacja dla rodziców Myszek, Tygrysków i Sówek

29 listopada

W dniach 30 listopada i 7 grudnia  Myszki, Tygryski i Sówki wezmą udział w zajęciach z robotyki.
Agnieszka Sendler

29 listopada

Przypominamy, że zdjęcia do kalendarza (dla dzieci zapisanych na listę) będą wykonywane
1 grudnia (czwartek) o godz. 10.30.
Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu według własnego uznania.

A MY JUŻ CZEKAMY

Zebranie u Sówek i Tygrysków

21 listopada
Serdecznie zapraszamy na Zebranie podsumowujące obserwacje pedagogiczne
w czwartek 24 listopada o godzinie 16.00. Spotkanie rozpocznie Pani psycholog Kaja Nieradka,
która w kilku słowach omówi kwestię gotowości szkolnej.
Nauczycielki grup najstarszych.

Dla rodziców dzieci z grup: "Myszek", "Tygrysków" i "Sówek"

15 listopada
16 listopada zapraszamy dzieci z grup starszych do 'Kina Kijów" na balonowe show. Przedstawienie rozpocznie się o 10.30. Wyjazd z przedszkola ok. godz. 9.30, powrót na obiad- godz. 12.30.  Nie zabieramy ze sobą plecaczków z przekąskami i piciem.

Nauczycielki grup starszych.

7 listopada

Informujemy, że w dniu 14 listopada (poniedziałek) od godz. 10.45
w Przedszkolu odbędzie się:
„Jesienna sesja zdjęciowa”.
Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu według własnego uznania.

Badanie w zakresie potrzeb żywieniowych dzieci.

7 listopada

Szanowni Państwo

Organizacja żywienia w przedszkolu i szkole oraz prowadzenie działań zdrowotnych jest ważnym elementem wpływającym na stan zdrowia oraz rozwój psychomotoryczny dzieci i młodzieży. Aktualnie wyzwaniem dla placówek oświatowych w Polsce jest epidemia nadwagi i otyłości, która związana jest z nieprawidłowym sposobem żywienia oraz niskim poziomem aktywności fizycznej.
     Mając to na względzie, Instytut Zdrowia Publicznego Collegium Medicum UJ wraz z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Wydziałem Edukacji zamierza przeprowadzić ocenę stanu zdrowia dzieci oraz określić potrzebę dotyczących stosowania diet eliminacyjnych wśród osób uczęszczających do samorządowych żłobków, przedszkoli oraz szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków.
 W tym celu prosimy Państwa, o wypełnienie elektronicznego kwestionariusza w terminie:
do 13 listopada 2022 roku.
Kliknij w  poniższy link:

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie Dyrektor Iwona Mildner

ŚWIĘTUJEMY !

5 listopada

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW "SÓWEK"

4 listopada

Śpiewamy hymn