1% dla przedszkola

KRS 0000052078 z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Zakończenie roku grupy III

Bajka o Czerownym Kapturku w wykonaniu grupy III

 
Szanowni Rodzice dzieci nowoprzyjętych,

Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i  sympatyczny, serdeczny  udział w  III spotkaniu adaptacyjnym.

Zapraszamy maluszki z rodzicami na kolejne spotkania:

28 czerwca o godz. 16.00 do ogrodu przedszkolnego.

30 sierpnia o godz.  10.00 do sali grupy I.

 

W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt: Joanita Łanecka, Elżbieta Piwowarczyk

 

 
Teatrzyk objazdowy w przedszkolu

20 czerwca

Dnia 22.06.2016 (środa) o godzinie  9.15 w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie teatralne  pt. „Proszę grzecznie i bezpiecznie" organizowane przez Teatr Kameleon

Monika Godzic

 
Zapraszamy na spotkanie adaptacyjne

Spotkanie adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci odbędzie się 21 czerwca o godzinie 16.00 w sali grupy I. Zaprasza nauczycielka Joanita Łanecka

 
Zajęcia otwarte z języka angielskiego w grupach V i VI

17 czerwca

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci z grupy V i VI na zajęcia otwarte z języka angielskiego, które odbędą się 21.06.2016 roku ( wtorek ) w salach grup, w godzinach:

Grupa V

I część: 14.30-15.00                                                        II część: 15.00-15.30

Chorązki Szymon                                                                 Daniel Jarosz

Chylińska Nicola                                                                   Kaszowska Gabrysia

Cieślik Oskar                                                                         Kowalczyk Kamila

Czowicka Lena                                                                     Krupa Milena

Dziedzic Dominik                                                                 Kutryba Martynka

Gierlach Bartek                                                                     Kwinta Szymon

Harnik Ania                                                                          Małkuch Adrian

Jakóbski Mateusz                                                                  Mowna Liliana

Jakubowski Karol                                                                 Pabian Natalia

Kiełb Jaś                                                                                Pawłowska Aniela

Julia Łój                                                                                Urbańska Kornelia

Basia Marzec                                                                         Zięba Krzysztof

 

 

 

Grupa VI

I część: 15.30-16.00                                                            II część:16.00-16.30

Bachleda Wiktoria                                                                    Stręk Amelia

Wala Monika                                                                             Kaczmarczyk Ewelina

Putek Emilia                                                                              Lorek Maja

Kowalska Hania                                                                        Marcinkowska Iga

Pietras Maja                                                                               Pedryc Martyna

Bobek Filip                                                                                Rożek Filip

Sury Wiktor                                                                               Kojara Bartosz

Ossowski Mikołaj                                                                      Lewinowski Bartosz

Kopeć Kacper                                                                            Swolkień Aleksander

Sokal Dawid                                                                               Morańda Bartosz

Wiercioch Kamil                                                                        Oczkowicz Piotr

Wójcik Bartosz                                                                           Prochownik Wiktor

 

Joanna Strug-Jachym

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»