WYJŚCIE "SÓWEK" DO SZKOŁY 82

31 stycznia

1 stycznia tj. czwartek grupa "Sówek" wychodzi na organizowany przez Szkołę Podstawową nr 82 na os. Kalinowym, międzyprzedszkolny konkurs kolęd i pastorałek. Wyjście z przedszkola ok. 9.15, powrót ok. 11.00.  Bożena Woźnica

WYJŚCIE "SÓWEK" DO KINA

30 stycznia

31 stycznia tj. środa, grupa "Sówek" wychodzi do Multikina na film "Akademia Pana Kleksa". Z przedszkola wychodzimy ok. 9.00, przejazd MPK, powrót na obiad. Dzieci mogą zabrać plecaczek z przekąska i piciem. Bożena Woźnica

JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ .....

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY IV I V

22 stycznia

Informujemy, iż w  środę 24 stycznia grupa „Piesków” i „Tygrysków” wyjeżdża  do TAURON ARENY na zajęcia sportowe . Śniadanie będzie o godz. 8.00. Wyjazd z przedszkola o 8.20, powrót ok. 10.30.   Nauczycielki gr IV i V.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V I VI

22 stycznia

23 stycznia grupy "Tygrysków" i "Sówek " wychodzą do MDK-u im. Janusza Korczaka na os. Kalinowe. Wyjście  zorganizowane jest w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 92. Bożena Woźnica,  Kinga Bołoz.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY IV I V

7 stycznia

Informujemy, iż w  środę 10 stycznia grupa „Piesków” i „Tygrysków” wyjeżdża  do TAURON ARENY na zajęcia z cyklu "Akademia przedszkolaka" . Śniadanie będzie o godz. 8.00. Wyjazd z przedszkola o 8.20, powrót ok. 10.30.   Nauczycielki gr IV i V.

ŻYCZENIA

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY TYGRYSKÓW

28 grudnia

Wyjście "Sówek" do Szkoły Podstawowej 82

28 grudnia

Drodzy Rodzice "Sówek". Szkoła Podstawowa 82 na os. Kalinowym serdecznie zaprasza nas 5 stycznia na "Jasełka" w wykonaniu dzieci klas młodszych. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 9.50. Z przedszkola wyjdziemy ok. 9.30. Powrót ok. 11.15      Bożena Woźnica

ŻYCZENIA OD RADY RODZICÓW

21 grudnia

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA DLA RODZICÓW

21 grudnia

WYJŚCIE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 92

17 grudnia
We wtorek 19 grudnia o godz. 10.30 grupy "Tygrysków"  i" Sówek" będą uczestniczyć w zajęciach WF. Prosimy o sportowy strój. Powrót do przedszkola ok. 12.00

Joanita Łanecka, Bożena Woźnica

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

12 grudnia

Dnia 15 grudnia ( piętek ) odbędą się kolejne zajęcia z robotyki dla trzech najstarszych grup. Zajęcia rozpoczynają się od godz.9:00 począwszy od grupy Piesków. Nauczycielki gr IV, V i VI.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY PIESKÓW I ZAJĄCZKÓW

7 grudnia

Dnia 18 grudnia ( poniedziałek) grupa „Piesków” i „Zajączków” jedzie do Teatru Kultureska  na świąteczne przedstawienie pt. "Kopytka w górę" Wyjazd autokarem spod przedszkola już o godz.8:30, powrót około 11:00. Prosimy przyprowadzać dzieci do przedszkola najpóźniej do godziny 8:00 ( na śniadanie). UWAGA! Nie zabieramy żadnych plecaków z przekąskami.  Nauczycielki grupy III i IV.

WYJŚCIE SÓWEK I TYGRYSKÓW DO SZKOŁY

5 grudnia

Przypominamy, że 7 grudnia grupy "Tygryskow" i "Sówek" wychodzą o godz. 9.00 do Szkoły Podstawowej Nr 92 na os. Strusia  na "Turniej mikołajkowy". Powrót ok. 11.00. Nauczycielki grup.

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

4 grudnia

8 XII br. ( piątek) o godz. 9;00 w naszym przedszkolu odbędzie się mikołajowe przedstawienie teatralne dla dzieci w wykonaniu aktorów Teatru Elefant z Krakowa. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki. Urszula Osiakowska.

WYCIECZKA "SÓWEK" DO MUZEUM NOWEJ HUTY

27 listopada

29.11 o godzinie 10:00 grupa Sówek weźmie udział w zwiedzaniu wystawy „Reksio, trzepaki i Atari” która znajduje się z Muzeum Nowej Huty (osiedle Centrum E 1). Dzieci dostaną się tam tramwajem linii 16. Planowane wyjście 9:20 planowany powrót 12:15. Nauczycielki grupy Sówek.

WIZYTA MIKOŁAJA

27 listopada