ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE OD RODZICÓW

23 grudnia

Szanowni Państwo, Rodzice naszych przedszkolaków.

21 grudnia

Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, w którym swoją radością powinniśmy się dzielić z innymi . My również w odświętnym nastroju, pragniemy złożyć Państwu najlepsze życznia i zachęcamy do obejrzenia filmu .

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/zyczenia12--3---convert-video-online-com.mp4

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

21 grudnia

Konkurs "Na gałązce choinkowej"- rozstrzygnięty !

18 grudnia

Urszula Osiakowska

16 grudnia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż w przedszkolu stwierdzono (potwierdzony przez wymaz) przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2 pracownika pracującego w grupie I. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie nakłada na pracowników oraz dzieci z grupy I obecne w przedszkolu w dniu 14 grudnia (18 dzieci) kwarantannę obowiązującą od 16.12.2020 r. do 24.12.2020 r.

Wicedyrektor Iwona Mildner

JĘZYK ANGIELSKI

Pozwól mi być samodzielnym- grudzień

2 grudnia

Mikołajowa wiadomość

29 listopada

29 listopada

WAŻNY KOMUNIKAT

25 listopada

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice dzieci z Przedszkola 177

informuję, iż sytuacja w przedszkolu jest bezpieczna.

Przedszkole w dniu dzisiejszym pracuje już normalnie.

Z poważaniem Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Ważny komunikat

19 listopada

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177, informuje, iż zatrudni na zastępstwo pracownika obsługi na stanowisku woźna oddziałowa za nieobecnego pracownika.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt pod numer 12 6482808 jak również
502669271 lub e-mail:  samorządowe. przedszkole177@interia.pl

Z poważaniem Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

O nas w mediach

16 listopada

13 listopada

Szanowni Państwo,Rodzice dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie.

Uprzejmie informuję, iż od poniedziałku 16.11.2020 r. w przedszkolu funkcjonować będzie 6 grup.

Z poważaniem Elżbieta Piwowarczyk

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

12 listopada

6 listopada

Szanowni Państwo,
Rodzice dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie.

Uprzejmie informuję, iż od poniedziałku 09.11.2020 r. w przedszkolu funkcjonować będą 4 grupy.
Może się zatem zdarzyć, iż w jednej grupie będą dzieci z różnych grup.
Sytuacja związana jest w dalszym ciągu z absencją dużej grupy pracowników w tym nauczycieli.

#PrzedszkoleDo Hymnu

6 listopada

O radości jaką daje samodzielność

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PRZEDSZKOLNYM

3 listopada

Szczegóły regulaminu konkursu znajdą Państwo na swojej poczcie mailowej.

WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo. Rodzice naszych przedszkolaków.
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 w Krakowie informujeiż w związku z dużą absencją pracowników przedszkola,
od poniedziałku  02.11.2020r.  w naszym przedszkolu będą funkcjonowały 3  grupy .
W tej sytuacji jestem zmuszona łączyć w jednej  grupie dzieci z różnych grup.
Jeżeli możecie Państwo w przyszłym tygodniu  nie posyłać dzieci do przedszkola  to bardzo proszę  tak zrobić .
Jeżeli musicie przyprowadzić dzieci do przedszkola proszę  się liczyć z  tym,  iż w jednej grupie mogą być dzieci z różnych grup .
Pragnę Państwa  poinformować , że  na ten moment żaden z pracowników przebywających na L-4 nie zgłaszał   zachorowania na Covid, a pracownicy przebywający na kwarantannie,  z osobą zakażoną mieli kontakt  zewnętrzny ( poza przedszkolem ).
W momencie, gdy ta sytuacja się pogłębi ( tzn.  więcej osób będzie na zwolnieniu, czy na kwarantannie)  będę wnioskować do PMK o całkowite zawieszenie zajęć w przedszkolu .
O dalszych krokach  będę Państwa informować w kolejnych komunikatach .
Proszę o wyrozumiałość  i  życzę wszystkim  dużo ZDROWIA.

FINAŁ RODZINNEJ ZABAWY